تاریخ ارسال خبر: ج, آبان ۱۹م, ۱۳۹۶
کد خبر:18758

درخواست قصاص برای چهار متهم به قتل در مهاباد


ماف نیوز: خانواده‌ی «صادق برمکی» که مدتی پیش در مهاباد به قتل رسیده و جسدش سوزانده شده بود، برای چهار تن از متهمین پرونده درخواست قصاص دادند.

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، «دانیال دیوانی آذر» (متهم ردیف اول)، «دانیال زین‌العابدین»، «کمال اصغری» و «حسین جهانگیری»، چهار متهم به قتل صادق برمکی با درخواست قصاص خانواده‌ی مقتول روبرو شده‌اند. آنها هم‌اکنون در زندان مهاباد به سر می‌برند.

تلگرام ماف نیوز
این افراد متهم هستند که روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، در حالی که ماده‌ی مخدر مصرف کرده بودند و حالت عادی نداشتند، با صادق برمکی تماس گرفته و پس از کشاندن او به اطراف روستای کهریز از توابع شهرستان مهاباد و ضربه‌زدن به وسیله‌ی ساتور به گردن، شکم و دست و پای مقتول او را در اطراف روستا رها می‌کنند.

آنها متهم هستند که فردای آن شب دوباره به محل سانحه رفته‌اند تا از مرگ وی مطمئن شوند که متوجه نفس‌های آخر صادق شده و دانیال دیوانی‌آذر به همراه دانیال زین‌العبادین متهم هستند که جسم نیمه‌جان مقتول را سوزانده‌اند.

روز ۳ مهرماه یافتن جسد وی با اطلاع یکی از اهالی به پلیس گزارش شد و روز چهارم مهر هم دانیال دیوانی‌آذر، دانیال زین‌العابدین، کمال اصغری، و حسین جهانگیری به عنوان متهمین پرونده بازداشت شدند.
+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام زیر پیام ارسال کنید:

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews_admin