تاریخ ارسال خبر: ی, دی ۵م, ۱۳۹۵
کد خبر:13240

یک مسئول فرهنگی در کرمانشاه برکنار شد

اشتراک‌گذاری
برچسبها

 

ماف نیوز: دانشگاه رازی کرمانشاه حکم ماموریت عضو هیات علمی این دانشگاه را که به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مامور شده بود لغو کرد.

 

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، «ابراهیم رحیمی زنگنه» چندین سال بود مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه را برعهده داشت و اخیرا به علت تفاوت در گرایش سیاسی با مسئولین استان، از سوی طیف اصلاح طلبان تندرو کرمانشاه در دانشگاه رازی برکنار شد.

 اصلاح طلبان کرمانشاه چندماه قبل تلاشهایی را برای برکناری دکتر رحیمی زنگنه مدیرکل ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بعمل آوردند و پس از مدتی، با لغو حکم ماموریت وی توانستند زمینه برکناری این مدیر متواضع. مردمی و پرتلاش را فراهم نمایند.

در حالی که وی تا چند روز پیش نیز مدیریت ارشاد را برعهده داشت، دانشگاه رازی، نامه ای به تاریخ ۱۱ مهرماه سال ۱۳۹۵ را منتشر داده که طبق آن رحیمی زنگنه عضو هیات علمی دانشگاه رازی برکنار شده است و نامه بعد از چند ماه به وی ابلاغ شده است.

گفته شده است ابراهیم رحیمی زنگه دارای گرایشات ناسیونالیستی است. شیخ عبدالله عزیزی مدیر کل سابق بازرسی استانداری کرمانشاه و حجت الاسلام محمدطه مهری امام جمعه گیلانغرب دو گزینه ای هستند که احتمالا بعنوان مدیر کل ارشاد استان معرفی خواهند شد.