تاریخ ارسال خبر: س, آذر ۱۶م, ۱۳۹۵
کد خبر:12823

در کردستان باز هم به کولبران وعده داده شد

اشتراک‌گذاری
برچسبها

 

ماف نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سنندج گفت: رقبایی که در ادوار گذشته کارهای خود را انجام نداده اند اکنون انجام آن کارها را از دولت مطالبه می‌ کنند.

 

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان به نقل از روابط عمومی استانداری، علیرضا آشناگر در دیدار با اعضای حزب اعتدال و توسعە در کردستان با بیان این مطلب افزود: به جای اینکه آنان پاسخگوی کارهایی که باید در دوران خود آنان انجام می‌ شد باشند هم اکنون از دولت توضیح می‌ خواهند.

  آشناگر احزاب و گروه های سیاسی فعال را به دفاع منصفانه و واقع بینانه از دولت فراخوند و اضافه کرد: همه باید بدانند که کشور و استان در دورە درآمدهای کلان نفتی بر ریل توسعه واقعی قرار نگرفت و دولت تدبیر و امید باوجود مشکلات عدیدە درآمدی کارهای چشمگیری در استان انجام دادە و خواهد داد و از اولین اقدامات هم سازماندهی کولبران است.

وی با اشارە به اینکە اعتبارات سفر ریاست جمهوری به کردستان بطور کامل تخصیص خواهد یافت اظهار کرد: سفر مقامات مختلف به استان در راستای بررسی و حل مشکلات، ساماندهی بازارچه های مرزی و معابرکولبری، صادرات سوخت از طریق مرزنشیان، اخذ مجوز برای ساخت پتروشیمی و پالایشگاە و اهتمام دولت بە ایجاد منطقە آزاد تجاری صنعتی بانە مریوان تنها نمونە هایی از ارادە دولت و نظام بە توسعە کردستان است.